10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance

MAINTENANCE - technologia, której można dotknąć. Konserwuje, diagnozuje, nadzoruje, usprawnia. Od wielu lat prezentowane na targach rozwiązania techniczne pomagają spełniać coraz wyższe wymagania niezawodności i efektywności stawiane przed Służbami Utrzymania Ruchu w dobie IV rewolucji przemysłowej. Targi MAINTENANCE, to również duża porcja wiedzy dzięki merytorycznym wykładom prowadzonym przez praktyków. Dołącz do grona Wystawców i zaprezentuj swoje rozwiązania na jedynej w tej tematyce imprezie targowej w Polsce. 2-3 października 2019 r., EXPO Kraków -  zapraszamy na 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - MAINTENANCE.

ODWIEDŹ TARGI

​- rejestracja uczestnictwa
- informacje praktyczne
- lista wystawców
- program towarzyszący

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ

- informacje o targach
- warunki uczestnictwa
- plan stoisk

4 strefy tematyczne

Strefa Przemysł 4.0

STREFA PRZEMYSŁ 4.0 Koncepcja Przemysłu 4.0 stała się obecnie jednym z najgorętszych tematów dotyczących automatyzacji, robotyzacji czy utrzymania ruchu. Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego przemysłu, stworzyliśmy na targach Strefę „Przemysł 4.0”, skupiającą najnowsze ajnowsze rozwiązania i technologie dla przemysłu z zakresu IoT.

Strefa ATEX​​

STREFA ATEX W Strefie ATEX specjaliści ds. bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami technicznymi, które ograniczają tworzenie się atmosfer wybuchowych, zabezpieczeniami przeciwwybuchowymi, urządzeniami przeznaczonymi do pracy w strefach zagrożonych wybuchem.

Strefa Outsourcing

STREFA OUTSOURCINGU

Przedsiębiorstwa coraz częściej powierzają firmom zewnętrznym pieczę nad utrzymaniem ruchu zakładu produkcyjnego, dążąc do optymalizacji kosztów przy jednoczesnej poprawie efektywności prowadzonych działań. Tego typu usługi – czy to w zakresie całościowego czy też obszarowego utrzymania ruchu (np. w zakresie gospodarki mediami przemysłowymi, diagnostyki, czyszczenia przemysłowego), zostaną zaprezentowane w Strefie Outsourcingu.

Strefa Filtech​​

STREFA FILTRY - NOWOŚĆ! 

Odpowiedzią na problemy branży z dużą różnorodnością rozmiarów cząstek ziaren w procesach obróbki i produkcji jest nowa strefa tematyczna skierowana do wszystkich profesjonalistów zainteresowanych projektowaniem, rozwojem, zakupem i sprzedażą urządzeń oraz usług związanych z filtrowaniem i separacją.

Poznaj opinie Wystawców MAINTENANCE

 

Nie przegap!

subskrybuj newsletter - bądź na bieżąco
email marketing api powered by FreshMail


Sprawdź co nowego na targach

Targi w bondowskim stylu!

Ponad 200 Wystawców z całej Europy, 100 nowości produktowych, 25 (!) godzin fachowych i przede wszystkim praktycznych warsztatów i prelekcji oraz niemal 3 000 Zwiedzających. ​ Tak w skrócie podsumować...

więcej
Marka sama w sobie

Ponad 200 Wystawców z całej Europy, 100 nowości produktowych, niemal 25 (!) godzin fachowych i przede wszystkim praktycznych warsztatów i prelekcji oraz niemal 3 000 Zwiedzających. W ubiegłym tygodniu...

więcej
Targi SyMas/Maintenance w obiektywie

Galeria zdjęć z pierwszego i drugiego dnia targów SyMas/Maintenance 2018​

więcej

11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Symkich i Masowych - SYMAS