Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance

Opinie Wystawców

Jarosław Gorycki, Conrad Electronic Sp. z o.o.

Jarosław Gorycki, Conrad Electronic Sp. z o.o.

Tegoroczna edycja charakteryzuje się jeszcze większą niż w roku poprzednim liczbą zwiedzających. Zainteresowanie naszym stoiskiem jest duże, widzimy znaczny progres Targów. Zakładam, że w przyszłym roku również się tutaj wystawimy i prawdopodobnie będziemy mieli jeszcze większe stoisko. Cieszy nas ciągły rozwój Targów SyMas/Maintenance.

Piotr Paczóski, Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.

Piotr Paczóski, Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni frekwencją. Widzimy duże zainteresowanie zwiedzających i nie są to wizyty kurtuazyjne. Klienci mają konkretne pytania i szukają konkretnych rozwiązań. Lokalizacja Targów jest optymalna, dużym udogodnieniem jest także część restauracyjna i wypoczynkowa.

Bartosz Kujawski, Kärcher Sp. z o.o.

Bartosz Kujawski, Kärcher Sp. z o.o.

Wystawiam się na tych targach 3. raz. Z roku na rok impreza nabiera coraz większego rozpędu. Przyjeżdża coraz więcej gości nie tylko z regionu, ale również z pozostałych części kraju. Zauważyłem również, że każdego roku wzrasta liczba wystawców, zwiedzających oraz że wiele osób przyjeżdża z konkretnymi pytaniami i problemami. Impreza ogólnie zorganizowana jest bardzo dobrze. Podoba mi się dojazd, lokalizacja i nastawienie organizatorów.

Waldemar Roszkowski, Tethys Sp. z o.o.

Waldemar Roszkowski, Tethys Sp. z o.o.

 

Przyjeżdżamy na Targi Maintenance co roku, bo przyjeżdżają tu klienci, którzy wiedzą czego chcą. Ponadto te Targi są intensywne: krótkie i fachowe. Podoba nam się również nowoczesna hala, w której odbywają się Targi, a także bufet i bardzo duży parking. Lokalizacja jest dużym plusem.

Łukasz Szumilas, I-Care Polska Sp. z o.o.

Łukasz Szumilas, I-Care Polska Sp. z o.o.

 

W tym roku poziom Targów SyMas/Maintenance jest bardzo wysoki. Największe wrażenie zrobiła na nas Jesienna Szkoła Utrzymania ruchu - wykłady były bardzo merytoryczne i prowadzili je doświadczeni praktycy naszej branży. Cieszy nas również duża liczba uczestników oraz wystawców, a także to, że klienci, których tu spotykamy są w dużej większości osobami decyzyjnymi. Jesteśmy przekonani, że w przyszłym roku również pojawimy się na Targach, gdyż uczestnictwo w nich przynosi nam wiele korzyści.

Ewa Król, Instytut Doskonalenia Produkcji

Ewa Król, Instytut Doskonalenia Produkcji

 

Z udziału w tegorocznych Targach jesteśmy bardzo zadowoleni: zarówno ze względu na ich organizację jak i możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Cieszy nas również to, że w tym roku Targi są większe, podzielone na ciekawe strefy, a zupełną nowością dla nas jest strefa mediów, gdzie w jednym miejscu mamy dostęp do wielu branżowych magazynów.