9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance

Branżowych gości

​​

Wystawców

Produktowych innowacji

​​

Wystawcy z 14 krajów


W dniach 10-11 października 2018 r. zapraszamy na kolejną edycję spotkania dotyczącego utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji.

 

9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. O randze imprezy świadczy wciąż rosnąca liczba wystawców zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Targi Maintenance odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu, szczególnie z: metalurgicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego, wydobywczego, elektromaszynowego. Ogromną zaletą targów jest ta właśnie różnorodność branż, a także profesjonalizm gości, którzy wiedzą czego szukają i w jakim celu przychodzą na targi. 
 

Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu

 

 

program

Dla Wystawców

                    

 

Dla Zwiedzających

                   

 

O Targach

               

 

CO NOWEGO NA TARGACH

Targi w bondowskim stylu!

Ponad 200 Wystawców z całej Europy, 100 nowości produktowych, 25 (!) godzin fachowych i przede wszystkim praktycznych warsztatów i prelekcji oraz niemal 3 000 Zwiedzających. ​ Tak w skrócie podsumować...

więcej
Marka sama w sobie

Ponad 200 Wystawców z całej Europy, 100 nowości produktowych, niemal 25 (!) godzin fachowych i przede wszystkim praktycznych warsztatów i prelekcji oraz niemal 3 000 Zwiedzających. W ubiegłym tygodniu...

więcej
Targi SyMas/Maintenance w obiektywie

Galeria zdjęć z pierwszego i drugiego dnia targów SyMas/Maintenance 2018​

więcej

Folder Targów MAINTENANCE

 

Nie przegap!

subskrybuj newsletter - bądź na bieżąco
email marketing api powered by FreshMail